Zapisz się a otrzymasz darmowy newsletter!!!

Korzyści:

Dla stałych odbiorców newslettera rabat nawet do 6% na zakupy w naszym sklepie. Za każdy kolejny miesiąc otrzymasz 1% rabatu. Maksymalny rabat subskrybenta wynosi 6%, uzyskasz go po 6 miesiącach. Składając zamówienie podaj swój email a rabat zostanie naliczony.

Rabat nie sumuje się z innymi promocjami i zniżkami. Dotyczy części samochodowych oznaczonych znakiem zniżkaNewsletter. Ponieważ oferta jest skierowana do stałych odbiorców - rezygnując z subskrypcji tracisz uzyskany rabat. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i wycofania oferty promocyjnej. Oferta jest ważna do odwołania.
Najnowsze promocje wprost na Twój email. Korzystaj z limitowanych promocji. Nie przegap okazji.Kupuj części jeszcze taniej. Zapisz się już dziś.
zapisz wypisz

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez 4CARS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA z siedzibą ul. Wróblewskiego 90/92, 94-103 Łódź, w celu korzystania z prowadzonej przez 4cars.pl usługi "Newsletter". Jestem świadomy/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, więcej w Polityce Prywatności.

 *Zapoznałem się z Polityką prywatności na temat zasad przetwarzania danych osobowych i ją akceptuję

 * Podanie danych osobowych, zaznaczenie checkboxa i kliknięcie przycisku wyślij prowadzi do zawarcia Umowy o dostarczenie Lead Magnet zgodnie z Regulaminem. To nic innego jak dostarczenie Ci treści cyfrowej w zamian za podanie danych osobowych. Po zawarciu Umowy LM będzesz otrzymywać Treść cyfrową w postaci Newslettera, czyli drogą mailową aktualności, informację o produktach i usługach.

 
Do góry..