Zobacz nasz pakiet zimowy za 39.90zł >>

MACO HAND PROTECT CREME 250ML MACO 101-026-001

  • Producent: MACO
  • Numer: 101-026-001
  • Dostępność: Dostępny
  • Cena : 25.26 zł

Krem ochronny do rąk tworzy barierę, aby zapobiec przedostawaniu się szkodliwych substancji do skóry. Ułatwia mycia rąk.

SZYBKOSCHNĄCY

POPRAWIA CHWYTLIWOŚĆ, BRAK ŚLISKICH DŁONI

BEZ SILIKONU


Jeśli wartość Twojego koszyka przekroczy 349zł to nic nie zapłacisz za wysyłkę na terenie Polski*

Polska
Paczkomat od 9.9zł
Kurier od 15zł
Zagranica
Kraje UE 65zł

Powyższy cennik dotyczy paczek do 30kg.

* Szczegóły dostawy znajdziesz TUTAJ

O Maco

Jako wiodący europejski producent przemysłowych produktów do mycia i pielęgnacji rąk, MACO® nieustannie wyznacza nowe standardy. Pasja do innowacji i wieloletnie doświadczenie zaowocowały szeroką gamą produktów wysokiej jakości, które spełniają najwyższe wymagania. Bez względu na to, czy pracujesz w branży motoryzacyjnej, czy lotniczej, mamy odpowiedni produkt do ochrony, czyszczenia i pielęgnacji rąk.

INNOWACJA

MACO uwielbia innowacje. Wysoko wykwalifikowani chemicy pracujący w laboratorium zajmują się ulepszaniem i opracowywaniem nowych produktów. Jednak opracowanie nowego produktu nigdy nie jest celem samym w sobie; z każdą innowacją chcemy lepiej zaspokajać potrzeby naszych klientów jak i całego rynku.

WYTYCZNE

Główną wytyczną w MACO jest to, że nasze środki do mycia rąk powinny być wolne od rozpuszczalników, a zatem przyjazne dla skóry. Jednocześnie nasze produkty spełniają wszystkie kryteria i wymagania dla branży kosmetycznej.

KONTROLA

Laboratorium to nie tylko obszar rozwoju, ale także zaawansowana platforma do testowania. Chcemy dostarczyć tylko produkty wysokiej jakości. Dlatego nic nie pozostawiamy przypadkowi; wysoko postawiliśmy poprzeczkę. Surowiec poddawany jest ścisłej kontroli przed ostatecznym przetworzeniem.

PRODUKCJA

Maco pracuje z najnowszą technologią i wykorzystuje ultranowoczesne instalacje. Dzięki temu możemy zagwarantować jakość spełniającą surowe europejskie przepisy dotyczące kosmetyków.

LINIE PRODUKCYJNE

Automatyczne linie produkcyjne zapewniają szybką i sprawną realizację zamówień. Dodatkowo w przypadku marek własnych oferujemy wiele możliwości (jak elastyczne podejście do zamawianych ilości).

MAGAZYNY

Z naszego centralnego magazynu w Zwolle (Holandia) jesteśmy w stanie dostarczyć cały asortyment produktów MACO w ciągu 24 godzin. Oferujemy również różne usługi logistyczne dla naszych partnerów biznesowych.

GMP (Dobra Praktyka Produkcyjna) polega na konsekwentnym wytwarzaniu niezawodnych produktów wysokiej jakości. Podczas produkcji wszystkie procesy są dokładnie sprawdzane i archiwizowane w tak zwanych protokołach.

REJESTRACJA CPNP

W przypadku wszystkich produktów kosmetycznych na rynku europejskim wymagana jest rejestracja. Ponieważ środki do mycia rąk są produktami kosmetycznymi, należy je również zarejestrować, a podmiot odpowiedzialny musi posiadać swoje konto w systemie CPNP.

TESTOWANE DERMATOLOGICZNIE

Wszystkie środki do mycia rąk są dokładnie testowane pod kątem właściwości przyjaznych dla skóry.

Do góry